Opinie

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego w A-Z English w Zalesiu Górnym, gdzie moje dzieci uczęszczają już od 1 roku. Właścicielka A -Z English i jednocześnie nauczycielka języka angielskiego to konkretna, operatywna i niezwykle miła kobieta. Metody nauki i profesjonalizm p. Asi moim zdaniem są wyjątkowe. Moje dzieci zrobiły niesamowite postępy w nauce języka angielskiego, a po każdych zajęciach czekały z niecierpliwością na kolejne. Ponadto anglojęzyczny lektor p. David bardzo lubiany przez naszych najmłodszych za zabawne prowadzenie lekcji, po których ilość poznawanych nowych słówek rośnie zaskakująco szybko.Jestem pod wielkim wrażeniem.....polecam.

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły A-Z English. Moja 8 - letnia córka chodziła na zajęcia z wielką ochotą, wręcz nie mogła się doczekać i to 3 razy w tygodniu!. I naprawde zrobiła duze postępy. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego w A-Z English w Zalesiu Górnym, gdzie moje dzieci uczęszczają już od 1 roku. Właścicielka A -Z English i jednocześnie nauczycielka języka angielskiego to konkretna, operatywna i niezwykle miła kobieta. Metody nauki i profesjonalizm p. Asi moim zdaniem są wyjątkowe. Moje dzieci zrobiły niesamowite postępy w nauce języka angielskiego, a po każdych zajęciach czekały z niecierpliwością na kolejne. Ponadto anglojęzyczny lektor p. David bardzo lubiany przez naszych najmłodszych za zabawne prowadzenie lekcji, po których ilość poznawanych nowych słówek rośnie zaskakująco szybko.Jestem pod wielkim wrażeniem.....polecam. (...mama Mai i Martynki..., październik 2010)

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły A-Z English. Moja 8 - letnia córka chodziła na zajęcia z wielką ochotą, wręcz nie mogła się doczekać i to 3 razy w tygodniu!. I naprawde zrobiła duze postępy. Polecam! (...mama Karola i Helenki..., grudzień 2010)

Chciałabym podziękować Pani Joannie, lektorce A-Z English za cierpliwość oraz namacalną skuteczność, jaką odnosi w przekazywaniu wiedzy z zakresu języka angielskiego. Mój syn, jako „trudny przypadek beztalencia językowego” już po roku uczęszczania na zajęcia do pani Joanny zaczął naprawdę śmiało posługiwać się zdobytymi umiejętnościami i potwierdzać to dobrymi ocenami w gimnazjum. Nakład finansowy naprawdę się opłacił. (…mama gimnazjalisty…, luty 2011)

Z przyjemnością muszę przyznać że jestem zadowolona z lekcji u Pani Joanny ponieważ efektem naszej wspólnej pracy było to że zdałam maturę z angielskiego z dobrym wynikiem. Muszę przyznać że zaczynając naukę mój poziom angielskiego był kiepski, jednak dzięki Pani Joannie w bardzo krótkim czasie poszerzyłam swój zasób słów i poznałam podstawowe czasy w języku angielskim. Polecam , naprawdę warto ! (….maturzystka…, lipiec 2011)

Zdecydowanie polecam zajęcia w szkole językowej A-Z English. Profesjonalizm, kreatywność, doświadczenie i zaangażowanie właścicielki - Pani Joasi sprawia, że lekcje prowadzone są na najwyższym poziomie, dostosowane do poziomu i indywidualnych potrzeb słuchaczy. Moje dzieci miały również zajęcia z Panią Moniką i anglojęzycznym Davidem. Świetny kontakt z lektorami, ciekawie prowadzone lekcje, przyjazna, wesoła atmosfera zaprocentowały bardzo dobrymi ocenami w szkole i świetnym wynikiem z egzaminu gimnazjalnego. Dziękuję i polecam!!! Mama Michała i Macieja